"2010-03-07T00:00:00"^^ . . . . "2"^^ . "0"^^ . "1"^^ . "0"^^ . "Way over priced and 2 out of 4 of the flavors I tried were disgusting. 45 cents an ounce when everwhere else is around 28 cents. The quality of the yogurt was just terrible. Find a Yogurtland or a Uswirl for better price and a better taste."^^ .