. . . "2"^^ . "3"^^ . "2012-10-14T00:00:00"^^ . "3"^^ . "First time here. Came to pick up ceviche and guacamole. Reasonably priced, $6.99 per lb. Got home and it didnt have as much flavor. I think I would of been better off making my own. They have a bakery on the side. We bought some for dessert. That was a steal, $5.99 for a dozen. Produce did not look that fresh. Small tiny aisles, difficult to get a shopping cart around."^^ . "1"^^ .