"2010-06-11T00:00:00"^^ . . "5"^^ . "2"^^ . . "Bought a kettlebell here. Yes, \"a\" kettlebell. It was $2 per pound, two varieties...I chose the blue wrapped bell. I was actually interested in some other things but the staff were too busy chatting behind the counter to help me...so, I bought my kettlebell and went home."^^ . . "0"^^ . "8"^^ .