Exceptional cupcakes! Moist, rich in flavor, not too heavy with light dab of whipped frosting. You will want more than one guaranteed. Being all-natural, you can definitely get away with eating 2-3.
However, the price per cupcake were around $3 and are smaller than average sized cupcakes. That may give you the restraint you need after eating just one.
Coming from Chicago, you would pay around the same, but cupcakes would be much larger and topped with a ridiculous amount of frosting...even the organic/all natural/gluten free ones.
Yes, I will come back when I want to treat the kids, the special people in my life, and when I'm reimbursed for bringing them to monthly meetings at work. Yummy!