My friend and I saw everything in 30 minutes. There wasn't much to see - not for adults or even kids really. I feel less bad about going bc I went on a value day and bought and printed $12 tickets, but it was still overpriced. I can't imagine going on a regular day and paying close to $20. Yikes!
Besides the lights that create animal shapes, there's the light show that goes along with the music and came rides for $6 and overpriced food but there's really no good food available - just popcorn, hot dogs and such. We got $6 hot chocolate that tasted like the powdered stuff you buy in a store...
Thhee enndd.