Once you go in then you will be hooked. I keep it simple and stay with the sausages, kielbasa, hot dogs, and jerky. They do sell pate, and other lunch meats. If you don't mind paying $7.99/lb for lunch meats and cheese then your golden. They always have great mustards available to pair with your kielbasa. They do have home made pirogies too! Make sure you have your ID if you are using debit/credit