$1 Jello Shots...Sure why not...Made me feel like I was in college again. I was surprised that they were made quite strong and a generous portion.
Get at least the basic yard, it's totally worth the money. Only $15 for two jello shots and a yard. Had the Eye Candy and Strawberry mix and it was really good. It wasn't as strong as I wanted and I guess for the kick I should have added the extra shot to it. Lesson learned...Next time!
Of all the places to get a yard...you have to go to Fat Tuesday. They have by far the best choices, service and the best prices. I can't wait to be back!