To be honest, I haven't had much on their menu but I continue to come back for the Acai bowl. It is delicious. I've had trouble replicating the recipe at home, but I'm not giving up. Spending $10 every time I want one (which is daily) is expensive. However, for a treat every now and then, I find the price worth it. Enjoy!