One star for the great view of Mill as you spend 5 minutes eating your mexipop. This is a great chunk of real estate on Mill and you are taking up quality space with chairs and tables to eat a popsicle? These ice cream pops should be sold out of Mexican push carts and put something more useful in that prime space. My choice, which cost $3.05 was the arroz con leche. There were no chunks of rice or anything in this pop and it tasted exactly like one you would get from the Mexican supermarket. These pops should be $2 each if they all taste like the arroz version. Sure, you can get a discount using their stickers, but who the hell is placing that sticker on the back of their phone. If you want me to do that, then you need to pay me a fee or give me a bigger discount than 10%. Cmon Betty.