Yogurt was yummy, but their pricing is very deceiving. They have a large $.39/oz sign, but it is really $.45/oz. They claim it averages out to .$.39/oz because when you buy 10, you get 8 oz. free. But that would only be true if you only got 8 oz. each time. They just need to be honest... It is $.45 an ounce. Don't be deceiving!!! I give it 1 star for that reason.