This is a review for their Honey Madelines and Rusk.
Madelines - box of 4 costs $6.64 ($1.66 each).
Good size, moist, nice and just a little sweet. I wish it has more flavor. Could really use more sweetness. But over-all good.
Rusk - pack costs $3.54.
These are actually very sweet, nice and slightly crunchy texture.
These goods smell good! Heavenly!
Came in after 7pm on a Monday, and there were only like 4 customers including us. Not busy during weekday evenings.
Of course, I would come back. No entrance from inside the mall, entrance is from the outside of the mall.