I don't treat myself to Squish gummies often. They're $6 a pop for a 140g bag or you can buy 5 140g bags for $22 which is fairly expensive. Unless I plan to share these gummies with friends, I usually buy Haribos (nothing wrong with Haribos by the way, they're my #1 gummy candy brand).
I know what you're thinking-if you're paying $22 for 5 bags of gummies then you better be in love with all 5 flavors. Thankfully, there's usually one rep on the floor that walks around with the featured flavor of the day and if you ask, they can give you samples of flavors you're interested in before you commit.
My favorite ones are the Prosecco bears, Cuba libre (rum and coke), and the frosty mix. The frosty mix has blue raspberry snowmen (what is a blue raspberry anyways?), strawberry penguins and green apple-flavoured moose all rolled into one bag.
Love Me Sweet and Sweet Jesus share the same store location as Squish so in case you didn't satisfy your sweet tooth with gummies you can load up on cheesecakes, cheese tarts, and ice-cream.