The place is tidy & clean, and the yogurt is so-so (the 2 flavors I picked were tasty, but not totally frozen - a bit watery). I agree with Bill F. - was put off by the fact that the price per ounce is NOT posted anywhere, and to my surprise, had to pay $6 for a cup of yogurt that would have cost $4 at other places. Probably not going back... will seek out a less expensive spot for my sweet tooth fix!