I walked in and asked if they do takeout and they said yes. Then I asked them if I could have a chocolate milkshake and they said that they don't serve that here and that if I wanted one I would have to pay 9$ for a milkshake. Really? You're putting less ingredients in than the other shakes you make at your store, so why do I have to pay as much?