The pricing is ridiculous. Five dollars for a tiny box with a hole in the bottom of it? Ninety dollars, yes 90 dollars for a teetering, severely worn out foot stool?? I felt like I had stepped into another dimension. Glass bowls and their matching lids priced separately, but packaged together? It's like someone let a toddler run wild with the pricing gun.
We didn't buy anything here because we realized that we must have accidentally slipped through a rip in the space-time continuum into the twilight zone.
I wish I could say this was just a bunch of oopsies because this location is relatively new, but I've visited their location in Waunakee too and found the same pricing practices there as well.
No thanks.