rev:text
| - I think it all depends, obviously, on who makes your food, or at least, in part. I ordered six regular hard tacos. If you put the meat, which is not exactly expensive, to them, together, of all six tacos, together, it would make for MAYBE 1.5 properly filled tacos. So instead of paying $1.19 or whatever it is for a taco, mine cost me about $4 bucks each. Might consider going back for luck of the draw, but when you're hungry, bitting into a taco to have nearly new meet in them is very disappointing. As they say, "where's the beef?" I really do feel this particular taco bell owes me a $10 gift certificate, because that was just a very very disappointing experience for this hungry man.
|