If you are one of the gullible Mt Lebo residents who like standing in lines for a mediocre product, this is for you! The ice cream isn't that great, and the novelty is good for one visit. But I think $28 for four people to eat ice cream is a little insane, especially when there are family owned ice cream businesses all over Mt Lebanon.