So this place had been around for a long time. I d been to the other one (Mashion) up the street from it), but I keep coming back to this one. Why? Because even though the others SOUND cheaper, they re really not. This place has 6 (full-size) buns for $3 . They always have great variety and their stuff is pretty fresh . The other place has much smaller buns and always feels a bit stale. Buy one bun for your, the rest for your friends/colleagues and be a star for $3.40 (with tax)! But remember, CASH ONLY (there is an ATM inside the store)!