Ya know in this economy you cant go wrong with saving a few bucks here and there right? 2 loves of yummy whole grain bread, 3.50.. a loaf of cinnamon raisin bread, 1.00.. 2 boxes of 100 calorie pack cupcakes, a 1.00 each.. box of Twinkie, priceless, well, 1.00!
Super friendly and knew all about the specials at Roberto's next door.. though I think she had to many Twinkie's herself because she was a real talker and was clearly sugar juiced!