Whoa ! Could not get past the prices. Came here on mother's day and perused around. What about letting people taste test? I'm from VA and have no idea what Malleys is,before I shell out 32$ for a box of candy it sure would be nice to know what they taste like. Loose candy behind the glass are $23 a pound? What. Um ...no.