First time coming to this spot. The food was pretty good, but also pretty over priced. Total cost for one pasta dish with chicken and a protein shake...nearly $20. I've made better tasting shakes at home. If you have the money, the meal plan option is an interesting concept for a restaurant to offer. It will also set you back about $150 a week or more depending on how much food you want. Overall, it was a good place to try once.