I treated my mom to some goodies from here while she was in town. We shared a little chocolate mouse and a Nutella Napolean. I have to say that I was pretty surprised those two items alone cost me about $17. So I don't know that I'll be eating every day, but I did enjoy what we had.
Between the two desserts, the mousse was definitely the sweeter and richer if the two. However, I'd never had a Napolean before and I completely fell in love with the crispy chew if the layers of wafer!