The most expensive ice cream I've ever had in my life (and I even had the most basic and simple shake ever). Cost $11, and it tasted so underwheming, I honestly have no idea how they're still in business. You could get 3 milkshakes at in-n-out for the same price, or even the most expensive pint of ice cream from whole foods, and it would taste 5,000 times better for wayyyyy less than the cost of this.