Always go to whole foods but never bought their food to eat by the pound. It wasn't that bad, paid about $8 plus tax for each box of food. Can't remember how much pounds it was. but if your in a hurry and need a grab and go food. Suggest you go to this place and get yourself to munch on and purchase a variety selection of drinks.