Breads and sweets are very nice and staff is very friendly and helpful. The one thing that I don't like is when you buy sweets and they put them in their fancy box with their name on it they charge you for the box!!
If you buy tulumbes (not sure if I spelled it right) the box at $14 per kg comes out to $1. You add that up over a month of buying treats from their and your spending $20-$25 on stupid boxes.
Asked the owner why he doesn't put a tare on the weigh scales for the boxes and he basically said if you don't like it go somewhere else! So I did, bye bye :)