They definitely have very great baked goods I'll give them that, yet their prices are not realistic to your average household . Example:$4.50 for one cupcake (regular size) would cost a family of four $20 to stop in and have a treat which wouldn't even include a beverage. I'd say that's a bit steep in principle alone!I'm not exactly sure why any small business in a small town would want to limit their clientele by such a large margin when the locals are your livelihood year round. I fully understand profit is a must but at the same time such pricing is more at a gauging level than profit level. I've watched their prices go from so so fair to WOW SERIOUSLY! There's other places that are equally good in taste and quality that cost much much less! I'll obviously be taking my business there!