May 2013 flavors had original, banana, cookies & cream, watermelon, cake, peanut butter, and others. It was very clean and organized.
I believe it was 42 cents/oz. Basically you're gonna spend $5 each. Some of the flavors just had a weird, fake taste. My hubby and I recommend the original flavor with blueberries and cheesecake bites! Yum!